Субота, 27.05.2017, 03:34

Сарненський НВК "Школа-колегіум"
ім.Т.Г.Шевченка
34500, Україна, Рівненська обл., м.Сарни, вул. Чорновола, 1

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Авторизація
Меню сайту
Музика
Наше опитування
Чи подобається вам наша школа?
Всього відповідей: 264
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Надіслати СМС
Соціальні сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Наша гордість
Гордість закладу
Обласний етап олімпіад з базових дисциплін:
Торчило Яна (11-А), правознавство, ІІІ місце (Никитюк А.О.)
Валько Катерина (10-Б), правознавство, ІІІ місце (Никитюк А.О.)
Валько Володимир (11-А), інформатика, ІІІ м. (Вінінчук О.)
Царук Аксинія (9- ), біологія, ІІІ м. (Мартинович Л.С.)
Валько Володимир (11-А), ІКТ, І м. (Вінінчук О.С.)
Хмель антон (9-Б), ІКТ, ІІ м. (Рябова М.М.)
Валько Володимир (11-А), економіка, ІІІ м. (Комар О.А.)
 
Обласний етап МАН:
Дибач Роман (10-А), укр.. літ., ІІІ м, (Дибач Т.А.)
Свистак Альона (10-В), укр.. літ., ІІІ м. (Турчик С.М.)
 
 
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка:
Євгейчук Юлія (6-Б), І м. (Цуман В.В.)
Супрунець Ольга (11-А), І м. (Хоміцька В.Т.)
Сердюк Вікторія (8-Б), ІІ м. (Цуман В.В.)
Яковець Ольга (9-А), ІІ м. (Турчик С.М.)
Лохвич Оксана (5-А), ІІІ м. (Аврамишина Т.М.)
 
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика:
Дзерун Олександра (6-Г), ІІІ м. (Турик І.Р.)
Сердюк Вікторія (8-Б), ІІІ м. (Цуман В.В.)
Яковець Ольга (9-А), ІІ м. (Турчик С.М.)
Мартинчук Катерина (10-Б), ІІ м. (Стельмах Н.П.)
Торчило Яна (11-А), ІІ м. (Патрикей Н.В.)
 
Районна олімпіада з  базових дисциплін 2012-2013 н.р.:
Щербан Христина (8-Б), географія, І м. (Никитюк В.В.)
Хмель Антон (9-Б), інформатика, Ім. (Рябова М.М.)
Валько Володимир (11-А), інформатика, І м. (Вінінчук О.С.)
Хмель Антон, (9-Б), ІКТ, І м. (Рябова М.М.)
Валько Володимир (11-А), ІКТ, І м. (Вінінчук О.С.)
Котисько Мирон (8-А), ІКТ, І м. (Вінінчук О.С.)
Сяська Юлія (9-В), рос. мова, І м. (Соколова В.І.)
Савицька Анастасія (11-А), рос. мова, І м. (Стороженко Т.А.)
Гребень Владислав (10-А), англ.. мова, І м. ( Артюх Л.М.)
Белеля Олександр (7-А), хімія, І м. (Мороченець Н.Г.)
Лось Олександр (11-А), хімія, І м. (Кисельова Л.Р.)
Курильчик Павло (9-А), фізика, І м. (Кичан О.Ф.)
Мокробородова Тетяна (8-А), біологія, І м. (Мартинович Л.С.)
Царук Аксинія (9-Б), біологія, І м. (Мартинович Л.С.)
Валько Володимир (11-А), економіка, І м, (Комар О.А.)
Кирилко любов (10-А), економіка, І м. (Комар О.А.)
Валько Катерина (10-Б), правознавство, І м. (Никитюк А.О.)
Торчило Яна (11-А), правознавство, І м. (Никитюк А.О.)
Кібиш Олена (9-А), обсл. праця, І м. ( Потапович-Маркусь Л.)
Валько Володимир (11-А), фізк-ра, І м. (Цуман І.М.)
Мартинюк Діана (8-А), фізика, І м. (Лук’янова С.І.)
 
Лесник Яна (10-А), інформатика, ІІ місце (Рябова М.М.)
Плазовський Тарас (10-А), географія, ІІ м. (Бел еля Р.В.)
Белеля Єлизавета (11-А), географія, ІІ м. (Белеля Р.В.)
Нікітчук Марина (9-Б), англ..мова, ІІ м. (Семенюк С.М.)
Телегуз Ніна (11-В), англ..мова, ІІ м. (Фрусович Н.С.)
Плазовський Тарас (10-А), хімія, ІІ м. (Мороч енець Н.Г.)
Валько Володимир(11-А), фізика, ІІ м. (Кичан О.Ф.)
Белеля Єлизавета (11-А), екологія, ІІ м. (Белеля Р.В.)
Лесник Яна (10-А), екологія, ІІ м. (Мороченець Н.Г.)
Лесник Яна (10-А), біологія, ІІ м. (Нікітіна Н.В.)
Телегуз Ніна (11-В),Біологія, ІІ м. (Нікітініа Н.В.)
Мокробородова Тетяна (8-А), укр.мова та літ., ІІ м. (Турик І.Р.)
Савицька Анастасія (11-А), укр..мова та літ., ІІ м. (Патрикей Н.В.)
 
Лось Олександр (11-А), математика, ІІІ м. (Кузьмич Т.О.)
Свистак Альона (10-В), укр..мова і літ., ІІІ м. (Стельмах Н.П.)
Басов Дмитрій (10-Б), економіка, ІІІ м. (Комар О.А.)
Кравчук Дмитро (10-Б), економіка, ІІІ м. (Комар О.А.)
Маринін Олександр (10-Б), екологія, ІІІ м. (Мороченець Н.Г.)
Торчило Яна (11-А0, англ..мова, ІІІ м. (Артюх Л.М.)
Басов Дмитрій (10-Б), історія, ІІІ м. (Тарасова С. Є.)
Валько Володимир (11-А), географія, ІІІ м. (Белеля Р.В.)
 
 
Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН  2012-2013 н.р.:
Маринін Олександр (10-Б), охорона довкілля, І м. (Мороченець Н.Г.)
Лесник Яна (10-Б), лісове господарство, ІІ м. (Мороченець Н.Г.)
Белеля Єлизавета (11-А), географія, І м. (Белеля Р.В.)
Харечко Юлія (9-Б), біологія людини, І м. (Мартинович Л.С.)
Подік Микола (8-Г), ІІІ м. (Дубовець М.Л.)
Аврамишина Ірина (9-А), гідрологія, І м. (Аврамишин О.В.)
Мірковець Анастасія (11-Б), історичне краєзнавство, І м. (Тарасова С.Є.)
Міськів Юлія (11-Б), історія України, І м. (Тарасова С.Є.)
Супрунець Ольга (11-А), історія україни, ІІ м. (Торчило Л.І.)
Торчило Яна (11-А0, історія україни, ІІ м. (Торчило Л.І.)
Белаш Ольга (9-Г), історія України, ІІІ м. (Торчило Л.І.)
Ковальчук Богдан (8-В), історія України, ІІІ м. (Жабчик Н.І.)
Свистак Альона (10-В), укр.. літ., поза конкурсом (Турчик С.М.)
Цуман Іванна (9-Г), укр..літ., І м. (Турик І.Р.)
Патрикей Юлія (11-А), укр..літ., ІІ м. (Патрикей Н.В.)
Турчик Катерина (8-Б), етнологія, І м. (Турчик С.М.)
Савицька Анастасія (11-А0, рос. літ., І м. (Мірко Н.С.)
Савицька Анастасія (11-А), англ..мова, ІІІ м. (Стрибулевич Т.М.)
Гребень Владислав (10-А), англ..мова, ІІ м. (Артюх Л.М.)
Киришко Любов (10-А), математика, І м. (Потапович О. С.)
Старшинов Артем (9-Б), психологія, І м. (Тіткова О.О.)
Савельєва Катерина (8-Б), психологія, ІІ м. (Третяк Р.Ф.)
Довжик Анастасія (9-В), психологія, ІІ м. (Магрело О.П.)
А.М.Лінейчук © 2017
Пошук
Радіо FM
Міні-чат
Погода
Наші партнери








Безкоштовний хостинг uCoz